Firma EMSTEEL oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w zakresie produkcji konstrukcji stalowych i nie tylko. Spełniamy obecne normy i standardy jakości produktów i oferowanych usług.

 

Kierunek naszych działań wyznaczają najnowsze trendy w branży i nasi odbiorcy, którzy są dla nas najważniejsi. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomoc techniczną i fachową obsługę przed i po-sprzedażową. Naszym celem jest dostarczanie indywidualnych rozwiązań odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, których zadowolenie ze współpracy jest dla źródłem satysfakcji i motorem do dalszego rozwijania firmy i stałego podnoszenia jakości pracy.

oferta em

 

Posiadamy certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001 potwierdza, że system zarządzania jakością pomyślnie przeszedł badanie zgodności z normą określającą najlepsze praktyki. Wydany przez niezależną organizację certyfikującą jest sygnałem dla naszych klientów, że mogą ufać, iż firma EMSTEEL wdrożyła niezbędne procesy wewnętrzne w celu spełnienia zobowiązań.


Norma ISO 9001 kładzie nacisk szczególny na ograniczenie błędów, zarówno poprzez zapobieganie ponownemu wystąpieniu błędów, jak i identyfikowanie potencjalnych, zanim wystąpią. Redukcja błędów przynosi także korzyści ekonomiczne (poprzez zmniejszenie kosztów).

 

Jezeli macie Panstwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z nami.

Copyrights EM Steel